Atribuită Cumpărare directă

Model X543MA Procesor Procesor Intel Celeron Model N4020 Frecventa 1.1 GHz, Turbo 2.8 GHz Numar nuclee 2 Cache L3 4 MB Ecran Diagonala 15.6 inch Tip ecran LED Rezolutie 1366 x 768 pixeli Video Chipset video Intel UHD Graphics 600 Tip memorie video Integrata Altele Suport DirectX 12 Hard disk Tip SSD Capacitate HDD 256 GB Memorie Tip DDR4 Frecventa 2400 MHz Memorie RAM 4 GB Sloturi memorie NU Altele 4GB Integrata Multimedia Unitate optica DVD-RW Sunet HD Audio Cititor de carduri microSD Comunicatii Retea NU Wireless 802.11 ac Bluetooth 4.2 Porturi 2x USB 2.0 / 1x USB 3.1 / 1x HDMI / 1x Combo Webcam DA Input device Touchpad DA Tastatura Chiclet Alimentare Baterie 3 celule Li-ion Alimentator 33 W Altele Microfon DA Boxe 2x 2W Kensington Lock DA Greutate 1.90 Kg Culoare Gri Dimensiuni (L x l x h) 381 x 251 x 27.2 mm Geanta NU Mouse NU Software Sistem operare Endless OS

Număr anunț
DA26253174
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VICTORIA (CUI 17376388)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.183 RON
Valoare atribuită
27.183 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.183 RON

din 27.183 RON estimat