Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE : VAR LAV. INT. ALB 15L – AMORSA 4L CADOU DANKE BUC 3 71.41 AMORSA 10 L DANKE BUC 2 31.91 VOPSEA ALBA 10 L EMAIL DANKE BUC 3 138.63 PENSULA 100 MM BUC 2 5.87 PENSULA 50 MM BUC 4 2.51 DILUANT 0,9 L BUC 22 5.8 BANDA CREP 38 MM BUC 5 4.17
- Număr anunț
- DA26239017
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 864,17 RON
- Valoare atribuită
- 864,17 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.