Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS M509DA-EJ024, 15.6 FHD (1920X1080), Anti-Glare (mat), AMD Ryzen 5-3500U (4M+2M Cache, 2.1 GHz up to 3.70 GHz, 4 CORE), video integrat AMD Radeon Vega 8, RAM 8GB DDR4 2400Mhz (4G onboard + 4G SODIMM), fara sloturi libere, suporta maxim 12GB RAM, SSD 512GB M.2 PCIE NVME + slot SATA3 (pentru utilizare este necesara achizitia suportului de plastic a HDD-ului si a pamblicii SATA de la orice service autorizat ASUS), NO ODD, microSD card reader, Stereo speakers, SonicMaster, ICEpower, Built-in microphone, VGA webcam, NO LAN, WLAN 802.11ac (1x1) Dual band, Bluetooth 4.1; Porturi: 2x USB 2.0 / 1x USB3.1 Type A Gen1 / 1x USB3.1 Type C Gen1 / 1x HDMI / 1x Headphone-out and Audio-in Combo Jack; Adaptor 45W, Baterie fixa 2 celule Li-Ion 32WHr, Tastatura Chiclet, TPM (Firmware TPM), BIOS Booting User Password Protection, Culoare Slate Gray cover / Slate Gray inside, Greutate 1.9Kg, Dimensiuni 360x235x22.9mm (WxHxD), fara OS + Windows 10 Home

Număr anunț
DA26237450
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat