Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de incendiu si alte calamitati toate riscurile conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 1 locatie situate in Jud. Bacau,, care apartine unei persoane juridice din Romania, in care se se desfasoara activitati: Sedii administrative sau guvernamentale, birouri Suma asigurata Locatia 1 -Clădire: trebuie sa fie cuprinsa intre 500.000 RON si 1.000.000 RON - Echipament/Utilaje: trebuie sa fie cuprinsa intre 50.000 RON si 100.000 RON - Alte bunuri: trebuie sa fie cuprinsa intre 50.000 RON si 100.000 RON Fransize: Cutremur 1% SA Perioada asigurata: 12 luni, incepand cu 08.09.2020.
- Număr anunț
- DA26249900
- Autoritate contractantă
- Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.157,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.157,70 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.