Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pe bază de alcool,dezvoltat pentru dezinfectareafără apă a mâinilor. Dezinfectia igienica a mainilorAmbalare : Flacon 1 l Dezinfectant recomandat pentru unitatile de terapie intensive si zonele de risc inalt. Dezinfectant sporicid pentru dispozitive medicale, pentru toate tipurile de suprafete. Compatibilitateexcelenta cu materialele, poate fi utilizat pe dispozitive medicale, pardoseli si pereti. Eficacitate extinsa bactericida, levirucida, virucida si sporicida, inclusiv Clostridium difficile. pH neutru al solutiei de lucru. Ambalare : galetusa 1,5kg,
- Număr anunț
- DA26254101
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.