Atribuită
Cumpărare directă
Serv. de consultanta in domeniul urbanismului, amenajării teritoriului si startegiilor de dezvoltare. Va solicitam prezentarea ofertei tehnice si financiare ferme, detaliate, conform caietului de sarcini anexat prexentei notificari, la adresele de e-mail: licitatie@tirgumures.ro, respectiv: urbanism@tirgumjures.ro. Pretul mentionat reprezinta bugetul maxim alocat pentru aceasta achizitie. Durata contractului: 12 luni
- Număr anunț
- DA26255510
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- GOICOVICI CORALIA LIGIA (CUI 25992397)
- Cod CPV
- 79421000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.500 RON
- Valoare atribuită
- 122.500 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.