Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala de protectie de unica folosinta cu 3 straturi/3 pliuri, tipul II, conform SREN 14683+AC:2019. Confecționată din trei straturi din material filtrant nețesut, permite respiratie usoara si protejeaza împotriva stropilor aeropurtați (picături Pflügge), lichide, fluide, particule de praf și polen. Compoziție: Straturi filtrante: polipropilena 100%, material nețesut 20g/ m2 Clema : metal inoxidabil Bucle pentru prindere : elastic textil

Număr anunț
DA26240167
Autoritate contractantă
COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
Furnizor / câștigător
ALDES NORD SRL (CUI 23461674)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.994 RON
Valoare atribuită
1.994 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.994 RON

din 1.994 RON estimat