Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Lebada Dezinfectant Pardoseli 5 L ISBN: 5946085509746 - Lebada - C11B1 7 BUC 50.4202 352.94 19% 67.06 420 2 K-Sept Gel Dezinfectant maini alcool 75%, 10 L ISBN: 6712 - K-Sept - C14B0 7 BUC 242.0084 1694.06 19% 321.87 2015.93 Total fara TVA 19 % 2047 Lei Total TVA 19 % 388.93 Lei Total 2435.93
- Număr anunț
- DA26252957
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.047 RON
- Valoare atribuită
- 2.047 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.