Atribuită
Cumpărare directă
Nr crt Denumire produs UM Cantitate Pret fara TVA 1 Prosop pliat, culoare verde sau gri bax 1 56 2 Hartie igienica roz 2 straturi 40 role/set Onda bax 2 29 3 Hartie igienica Perfex, 3 straturi - alba - 10 role/bax bax 2 7.5 4 Detergent dezinfectant 5L Domestos bid 2 42 5 Detergent crema Cream Original 500 ml Cif bid 2 6.7 6 Odorizant WC Blue 150 gr Sano buc 30 10 7 Mop fasii microfibra buc 5 17 8 Matura sorg buc 5 16 9 Clor 5l Promax buc 2 16 10 Coada de lemn 110 cm Oti buc 3 3.4 11 Detergent SANO geamuri - bidon 10 litri buc 1 52 12 Detergent pardoseli 10L S-255 Floor Sano buc 2 74 13 Saci menajeri colectare selectiva sticla Optima 35 L 15 buc/set Sano buc 5 2.8 14 Manusi de unica folosinta *varianta 2 - din cauciuc - L buc 1 48 15 Rola hartie derulare centrala Strong L-One Maxi Blue 450 6 role/bax Lucart buc 1 158 16 Cos gunoi cu capac si pedala din INOX , 20 litri buc 5 94 17 Gel igienizant cu continut de 75% alcool - 10 litri/bidon buc 4 350 18 Dozator cu senzor, fix buc 15 157 19 Dozator cu actionarea manuala , fix buc 5 46 20 Termometru cu infrarosu fra contact buc 3 94 21 Sapun lichid antibacterian - bidon de 5 l buc 4 45 22 Spray pentru dezinfectia aerului - Sanytol buc 5 19 23 Spalator de geam cu maner telescopic buc 2 38 mai putin
- Număr anunț
- DA26249323
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB (CUI 18064350)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.241,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.241,60 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.