Atribuită Cumpărare directă

Termometru noncontact cu infrarosu Yuwell YT-2-insotit de documente de conformitate

Număr anunț
DA26225388
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP ,,SF.STELIAN'' (CUI 36522072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,70 RON
Valoare atribuită
364,70 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,70 RON

din 364,70 RON estimat