Atribuită
Cumpărare directă
Rola hartie 100 m- 8 buc, Prosop hartie Lucart 20 buc/set- 2 seturi, Hartie igienica 40 buc/ set- 3 seturi, Saci menaj 240 L- 40 buc, Saci menaj 120 L- 2 buc, Saci menaj 60 L- 40 buc, Sapun lichid antibacterial 5 L- 5 buc, Pastile dezinfectante- 10 buc, Pastile pisoar Jasol- 6 buc, Ace 1 L- 24 buc, Cif 500 ml- 24 buc, Mr. Proper- 12 buc, Detartrant 1 L- 12 buc, Domestos - 36 buc, Pronto pachet- 36 buc, Lavete bumbac - 18 buc, Bref Wc - 36 buc, Ajax pardoseli- 24 buc, Odorizant Bref WC- 12 buc, Manusi menaj- 24 buc, Mop 250 gr- 26 buc, Cos hartii- 10 buc, Igienol- 3 buc,
- Număr anunț
- DA26244139
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU PLOIESTI (CUI 29170372)
- Furnizor / câștigător
- GORENKO COM S.R.L. (CUI 23227275)
- Cod CPV
- 39832000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.417,08 RON
- Valoare atribuită
- 5.417,08 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.