Atribuită
Cumpărare directă
Rucsac cu buzunar 38x27x12 cm 1006 Penar 1 fermoar, echipat , 2 flapsuri 32 instrumente 19.5*13*3.5 cm (12 creioane colorate, 12 carioci, 1 pix albastru, 1 pix verde, 1 creion HB, 1 rigla, 1 ascutitoare, 1 radiera, 1 orar, 1 tabel cu tabla inmultirii) Caiet dictando A5, 48 file 2 bucati Caiet matematica A5, 48 file 2 bucati Bloc desen A4, 16File, 110g Set acuarele 12 culori +pensula, in carton, 20x9cm Cartolina Cutie Mare Manson Personalizare Sticker
- Număr anunț
- DA26256542
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.372,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.372,86 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.