Atribuită Cumpărare directă

Mecanism metalic de calitate Buzunar pe cotor cu eticheta de carton interschimbabila. Orificiu metalic de prindere pentru manevrare usoara. Format: A4 Latime cotor: 75 mm (500 coli). Culori disponibile: albastru , negru , rosu

Număr anunț
DA26247282
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,90 RON
Valoare atribuită
102,90 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,90 RON

din 102,90 RON estimat