Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine: -8 rolete cod r405 -4 rolete cod bk711 -12 rolete cod bks 053

Număr anunț
DA26243955
Autoritate contractantă
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT LICURICI OVIDIU (CUI 34939333)
Furnizor / câștigător
VERTICAL DECOR SRL (CUI 17410560)
Cod CPV
39515420-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.030,54 RON
Valoare atribuită
2.030,54 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.030,54 RON

din 2.030,54 RON estimat