Atribuită
Cumpărare directă
SURUB 8*140-60BUC,PIULITA M8-60BUC,SAIBA M8-60BC,VOPSEA ETALON-11BUC,VOPSEA LAVABILA 15L-7BUC,PENSULA 60-4BUC,DILUANT-4BUC,MANUSI-3BUC,DISC LAMELAR 115-5BUC,SPUMA POLIURETAMICA 700ML-3BUC,PRELUNGITOR EL 3M-5P-1BUC,CABLU EL 3*2,5-5ML,PRELUNGITOR T3-10BUC,GREBLA ZN+COADA LEMN-1BUC,CAUCIUC ROABA-1BUC,ROBINET D.S1/2-3BUC,TEU PPR 20*1/2*20-2BUC,CAMERA ROABA-1BUC,ELECTROZI 3,2-5,3KG,AMORSA 10L-4BUC,COLORANT OSCAR 180ML-3BUC,DIBLU 8*100-10BUC,LACAT PROF.D50-1BUC,BURGHIU SDS 8*160-2BUC)
- Număr anunț
- DA26251441
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA FRATOSTITA (CUI 17123350)
- Furnizor / câștigător
- NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.788,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.788,91 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.