Atribuită Cumpărare directă

achizitie beton pentru lucrare gard imprejmuire

Număr anunț
DA26253075
Autoritate contractantă
COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
Furnizor / câștigător
SAV-BOG TRANS SRL (CUI 15479050)
Cod CPV
44114100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.700 RON
Valoare atribuită
28.700 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.700 RON

din 28.700 RON estimat