Atribuită
Cumpărare directă
Limitatoare de viteza cu înaltimea 40mm pentru încetinirea vitezei de pâna la 30 km/h. Acesta este folosit în apropierea ?colilor, gradini?elor, în parcarile centrelor comerciale, benzinarii si în toate zonele unde se dore?te limitarea vitezei. Intra 2 buca?i la metru liniar. Este realizat din cauciuc cu pelicula reflectorizanta de culoare galbena ?i are sistemele de prindere în asfalt incluse. Capac pentru limitatoare de viteza cu înal?imea 40mm pentru încetinirea vitezei de pâna la 30 km/h. Acesta este folosit în apropierea ?colilor, gradini?elor, în parcarile centrelor comerciale, benzinarii ?i în toate zonele unde se dore?te limitarea vitezei. Este realizat din cauciuc ?i are sistemele de prindere în asfalt incluse.Stâlpi flexibili din cauciuc pentru delimitare cu înaltimea de 100 cm. Sisteme de prindere incluse; 4 benzi reflectorizante.
- Număr anunț
- DA26219481
- Autoritate contractantă
- COMUNA GAVOJDIA (CUI 4483935)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 38571000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.596,58 RON
- Valoare atribuită
- 5.596,58 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.