Atribuită Cumpărare directă

Suporturi de montare pe perete pentru monitoare -Montare pe perete pentru proiectoare Maclean,reglabilă complet

Număr anunț
DA26197015
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MADARAS (CUI 19259457)
Furnizor / câștigător
MELA-ROX COM SRL (CUI 5290584)
Cod CPV
30237260-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,95 RON
Valoare atribuită
283,95 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

283,95 RON

din 283,95 RON estimat