Atribuită Cumpărare directă

CABLU video GEMBIRD, HDMI (T) la HDMI (T), 10m - 10 bucati CABLU video GEMBIRD, VGA (T) la VGA (T), 10m, premium, dublu ecranat, negru - 10 bucati

Număr anunț
DA26189012
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
32581100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,72 RON
Valoare atribuită
434,72 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,72 RON

din 434,72 RON estimat