Atribuită Cumpărare directă

Cot cu 15 mm 9gr,15 mt 90,mm 45gr,mt 45gr,Mufa cu 15,Mufa 18/15,Adaptor 15 1/2 fi,Conector 15 1/2 fe

Număr anunț
DA26188118
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
Cod CPV
31224200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,20 RON
Valoare atribuită
335,20 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,20 RON

din 335,20 RON estimat