Atribuită Cumpărare directă

Instalatie de dozat in saci BIG BAG cu buncar - capacitate 500-1500kg avand sistemul de cantarire certificat metrologic

Număr anunț
DA26207105
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 355 (CUI 26294783)
Furnizor / câștigător
STRATEGIC GENIAL CONSULTING (CUI 33284391)
Cod CPV
42990000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.870 RON
Valoare atribuită
59.870 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.870 RON

din 59.870 RON estimat