Atribuită Cumpărare directă

kit mediu transport viral (bete recoltare +mediu transport)

Număr anunț
DA26204844
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
Furnizor / câștigător
DELTAROM SRL (CUI 12388780)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.300 RON
Valoare atribuită
14.300 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.300 RON

din 14.300 RON estimat