Atribuită
Cumpărare directă
Televizor SMART 4K 43 INCH Samsung UE43TU7102 Crystal TIP LED TEHNOLOGIE HDR CLASA ENERGETICA A DIAGONALA 108 CM REZOLUTIE ULTRA HD\(4K) CONTRAST DINAMIC MEGA CONTRAST REZOLUTIE ECRAN 3840X2160 TUNER DIGITAL DVB-C,DVB-T2 IEIRE SUNET (RMS)20 WATT CARACTERISTICI SUPERIOARE SUNET ADAPTIVE SOUND,DOLBY DIGITAL PLUS CONEXIUNI 1XUSB,2XHDMI,1XRJ45,1XS/PDIF,CI+SLOT,1XRF PUTERE CONSUMAT 69 W CARACTERISTICI SUPERIOARE IMAGINE AMPLIFICATOR DE CONTRAST,MOD FILM,HDR+,HLG,MEGA CONTRAST,NATURAL MODE SUPORT,PUR COLOR,UHD DIMMING MODEL2020 GAARAANTIE 24 LUNI
- Număr anunț
- DA26188397
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
- Cod CPV
- 32324100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.010 RON
- Valoare atribuită
- 13.010 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.