Atribuită Cumpărare directă

PACHET AUTOCOLANTE INDICATOARE / INFORMARE : 4 BANNERE STRADA , 30 AFISE A3 , 70 SAGETI VERZI , 70 SAGETI GALBENE , 30 SAGETI ALBASTRE , 2 BANNERE A1 , 10 AFISE COVID , 20 SETURI AUTOCOLANTE NUMERE 1-10

Număr anunț
DA26174062
Autoritate contractantă
Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara (CUI 4605552)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.579,83 RON
Valoare atribuită
1.579,83 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579,83 RON

din 1.579,83 RON estimat