Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului il constituie demontare unei centrale existente, furnizarea, montarea si punerea in functiune a unei centrale termice pe motorina la Sediul Capitaniei Portului Turnu Măgurele, Sos. Portului nr.1, precum si executie lucrari adiacente conform CS. Menționăm ca centrala actuala are un grad ridicat de uzura.
- Număr anunț
- DA26213335
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- PROFAST INSTALL SERVICE S.R.L. (CUI 39575888)
- Cod CPV
- 39715000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.076,03 RON
- Valoare atribuită
- 33.076,03 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.