Atribuită Cumpărare directă

Oferta cutii incinerare pentru SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV, conform oferta facuta la Anuntul 6-ADV1162816 / Data publicarii 10.08.20 3711138 CUTIE INCINERARE 7.5L + SAC GALBEN - 300buc - 1.6lei +tva/buc

Număr anunț
DA26184613
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat