Atribuită Cumpărare directă

RO502107 Creion mecanic Rotring Tikky III Original corp plastic clip si varf metalic 0.7mm corp bordeaux/ocru; 30192126-0 Creioane mecanice (Rev.2)

Număr anunț
DA26187656
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192126-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,58 RON
Valoare atribuită
177,58 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,58 RON

din 177,58 RON estimat