Atribuită
Cumpărare directă
MESE-39121200-8 - structura metalica cromata cu dimensiuni aproximative 600x570x730 mm - material blat tip Topalit - finisaj blat tip Travertin - dimensiuni blat 90 cm x 90 cm - grosime profil 34 mm/ grosime în profunzime 18 mm - greutate asamblu (blat si structura) maximum 19 kg (blat maximum 13kg, structura maximum 6 kg) - garanție: minim 24 luni Scaun verde/bej-39112000-0 - structură metalica cromata - scaun plastic verde ce permite curatarea usoara cu substante dezinfectante (inclusiv pe baza de clor) - dimensiuni aproximative 55x50x80 cm (se accepta diferente de +/- 5%) - suprapozabil - prevăzut cu sistem de cuplare - forma scaun tip Revolution - garanție: minim 24 luni
- Număr anunț
- DA26186923
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- MOBILA NOVA SRL (CUI 16255531)
- Cod CPV
- 39121200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.200 RON
- Valoare atribuită
- 87.200 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.