Atribuită Cumpărare directă

Revizie auto Dacia Duster BC91API

Număr anunț
DA26179462
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Bacau (CUI 20746669)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,65 RON
Valoare atribuită
973,65 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973,65 RON

din 973,65 RON estimat