Atribuită Cumpărare directă

lampa solara broasca, 2 buc cut depoz patrata 25 l rattan maro, 1 buc fino lavete multifunct, 2 seturi nufar desfunat tevi , 1 buc perie plafon rasucit f coada, 1buc glade discreet aparat, 2 buc saci aspirator nt5 buc/set, 1 buc mamut seal transp, 1 buc perie plafon sferica f coada, 1 buc sano clear sol geam, 1 buc lacat c line, 1 buc cutie univ select 20 l , 1 buc

Număr anunț
DA26179401
Autoritate contractantă
Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,58 RON
Valoare atribuită
379,58 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,58 RON

din 379,58 RON estimat