Atribuită Cumpărare directă

PERIE AUTO=10BUC, PENSULA 30=5BUC, PENSULA 40=10BUC, PENSULA 50=5BUC, SMIRGHEL COALA:400=10BUC,800=10BUC, 1000=10BUC, 2000=10BUC, 1500=10BUC, SODA CALCINATA=5BUC

Număr anunț
DA26185060
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,95 RON
Valoare atribuită
331,95 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,95 RON

din 331,95 RON estimat