Atribuită Cumpărare directă

Filtre Millex-GV, 0.22 µm, PVDF, diam 33 mm, sterile 50 buc/pack

Număr anunț
DA26195104
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.679 RON
Valoare atribuită
2.679 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.679 RON

din 2.679 RON estimat