Atribuită Cumpărare directă

Folie adeziva cu gel pentru prelevare urme de culoare alba: Aceasta folie este fabricata din latex de înalta calitate ?i este acoperita cu un strat adeziv din gel cu adrerenta usoara, având dimensiunile de 13,2 cmx18,28 cm. Este ideala pentru prelevarea urmelor ?i amprentelor digitale relevate cu pulbere constituind o alternativa la banda ?i alte mijloace de prelevare, daca acestea se dovedesc mai putin eficiente.

Număr anunț
DA26196304
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
Cod CPV
22612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.414,34 RON
Valoare atribuită
4.414,34 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.414,34 RON

din 4.414,34 RON estimat