Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de transmisii de date VPN, cu o rata de disponibilitate de 99.9%. – 1300 euro fara TVA, respectiv 6292.26 lei fara tva

Număr anunț
DA26195870
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.507,12 RON
Valoare atribuită
75.507,12 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.507,12 RON

din 75.507,12 RON estimat