Atribuită
Cumpărare directă
KOOBIC ROLA PROSOP, CELULOZA, MIDI, 2 STR 90 M, 375 FOI, 22X24 CM BUC 12,00 BUC 5,99 RON 71,88 SH GALEATA CU STORCATOR PT. MOP 14L ROSU BUC 2,00 BUC 13,00 RON 26,00 SH GALEATA CU STORCATOR 14L ALBASTRU BUC 3,00 BUC 13,00 RON 39,00 KOOBIC SAPUN WHITE PEARL 5L PET BUC 3,00 BUC 11,90 RON 35,70 ST LAVETE UNIVERSALE PE ROLA 40BUC/SET SET 4,00 SET 11,90 RON 47,60 MOP BUMBAC 300 GR BUC 6,00 BUC 4,90 RON 29,40 SH COADA MOP COLOR LEMN BUC 6,00 BUC 2,40 RON 14,40 KOOBIC CLOR 5L bidon 1,00 bidon 12,90 RON 12,90 MATURA SORG CU 4 CUSATURI BUC 5,00 BUC 16,11 RON 80,55 LAVETA MICROFIBRA, 30X40CM, 4BUC/SET SET 3,00 SET 9,90 RON 29,70 KOOBIC DETERGENT GEAM 5L PET BUC 3,00 BUC 11,90 RON 35,70 Clin Solutie geam 500 ml cu pulverizator BUC 10,00 BUC 6,21 RON 62,10 DOMESTOS DEZINFECTANT TOALETA 5 L bidon 3,00 bidon 32,76 RON 98,28 KOOBIC HARTIE IGIENICA ALBA, 2 STR. 125 FOI, 15 M, 72/SET SET 3,00 SET 39,60 RON 118,80
- Număr anunț
- DA26192344
- Autoritate contractantă
- Scoala Primara Fizesu-Gherlii (CUI 17990034)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702,01 RON
- Valoare atribuită
- 702,01 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.