Atribuită
Cumpărare directă
Șervețele cu soluție activă alcool, destinate dezinfecției mobilierului, a tastaturilor si alte periferice, precum și a display-urilor electronice (monitoare, tablete, telefoane mobile, etc). Conform Aviz 4460BIO/02/12.24 prezintă efect bactericid, levurocid, micobactericid - 1 min. și virucid (incl. HIV, HBV, HCV, virusuri gripale, coronavirusuri ) în doar 30 sec. Testat conform standardelor EN13727, EN1276, EN13624, EN1650, EN13697, EN14348, EN14476.Marfa va fi insotita de certificat de conformitate si aviz.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26206295
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.792,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.792,50 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.