Atribuită Cumpărare directă

Tip asigurare – RCA Autoturism Dacia Duster 1.6 nr.imatriculare:VL20CPI, ss: UU1HSDJ9G55567193, ccm 1461; An fabricatie:2016 3) Valabilitate : 12 Luni - de la: 04.09.2020 – 03.09.2021

Număr anunț
DA26200257
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452 RON
Valoare atribuită
452 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452 RON

din 452 RON estimat