Atribuită Cumpărare directă

Modul TP-Link TL-SM311LM - garantie produs 60 de luni.

Număr anunț
DA26176560
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,68 RON
Valoare atribuită
201,68 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,68 RON

din 201,68 RON estimat