Atribuită
Cumpărare directă
Clor 5000ml Clorel 5.00 Buc 24.00 120.00 2 Detergent crema suprafete emailate 2000ml Cif 5.00 Buc 29.26 146.30 3 Lavete universale 40/rola Sano 5.00 SET 24.74 123.70 4 Manusi latex nepudrate 100/set 5.00 Set L 42.50 212.50 5 Manusi latex nepudrate 100/set 5.00 Set m 42.50 212.50 6 Odorizant solid WC 150g Sano 20.00 BUC Albastru 11.73 234.60 7 Sapun lichid antibacterian 5000ml Expertto 10.00 BUC 47.00 470.00 8 Solutie dezinfectant 5000ml Domestos 15.00 Buc 40.64 609.60 9 Solutie dezinfectanta 750ml Domestos 10.00 BUC 7.80 78.00 10 Rezerva mop din bumbac 200g 50.00 BUC 3.20 160.00 11 Pastile odorizante pisoar 100/cut 1.00 Buc 29.10 29.10 12 Saci menaj 35l (50 x70) 200g15/set 30.00 BUC 2.20 66.00 13 Saci menaj 60l (58X78) 16-18 microni 20/set HDPE30.00 ROLA 2.30 69.00 14 Saci menaj 120l (70x110) 30 microni 10/set 30.00 BUC 3.55 106.50 15 Saci menaj 240l (110x125) 10/set 30.00 ROLA 7.97 239.10 16 Detergent manual 900g active fresh Bonux 10.00 Buc 6.42 64.20 17 Gel antibacterian cu pompita 300ml Hygienium 20.00 BUC 24.00 480.00 18 Dezinfectant de suprafete pe baza de alcool Etilic 75% 5L 2.00 Buc 75.00 150.00 19 Dezinfectant de suprafete pe baza de alcool Etilic 75% 5L 2.00 Buc 75.00 150.00 20 Dezinfectant de suprafete K-SEPT cu pulverizator 750 ml 10.00 Buc 19.50 195.00 21 Detergent vase pasta 500g Sano3.00 BUC 6.50 19.50 22 Prosop hartie alb 2 strat x 100m10.00 BUC 8.30 83.00 23 Masca protectie unica folosinta, 50 buc/set 3.00 Buc 33.00 99.00 24 Gel igienizant pentru maini 5L Ro
- Număr anunț
- DA26219753
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE (CUI 5206185)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.281,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.281,10 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.