Atribuită
Cumpărare directă
1. REGISTRU EVIDENTA SESIZARI TELEFONICE ACTIVITATE PARCARI PUBLICE 5 BUC X 5 LEI; 2. REGISTRU EVIDENTA BLOCARI/DEBLOCARI 5 BUC X 5 LEI, cf ref 14474/27.08.2020-Adm si Exploatare-Parcari Publice; 3. TICHETE PARCARE 15000 BUC X 0,012 LEI, cf ref 14388/27.08.2020-Parcari; 4. CHITANTIER 3 EX 10 BUC X 4 LEI, cf ref 14266/25.08.2020-Incasari plati; 5. FORMULAR INCARCARE /DESCARCARE DESEURI NEPERICULOASE 35 BUC X 14 LEI, cf ref 14200/24.08.2020-BMIP
- Număr anunț
- DA26234601
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- TIPOHAV SRL (CUI 18868907)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 760 RON
- Valoare atribuită
- 760 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.