Atribuită
Cumpărare directă
RIVOTRIL 0.5MG X 50TBL - 0.5mg COMPR. Cutie x 1 flac. x 50 compr.; F. HOFFMANN-LA ROCHE LTD RIVOTRIL 2MG X 30CPR - 2mg COMPR. Cutie x 1 flac. x 30 comprimate F. HOFFMANN-LA ROCHE LTD METEOSPASMYL X 30CPS MOI - Cutie cu 20cps moi LAB MAYOLY SPINDLER Tine loc de comanda !
- Număr anunț
- DA26197560
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33661300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.184,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.184,47 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.