Atribuită Cumpărare directă

Diverse produse necesare pe domeniul public: teu zn 1/2, niplu 1/2, reductie 3/4-1/2, teava patrata 20*20*2 etc.

Număr anunț
DA26202414
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,40 RON
Valoare atribuită
947,40 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,40 RON

din 947,40 RON estimat