Atribuită Cumpărare directă

Atac Security SRL se angajeaza sa presteze toate serviciile de paza conform caietului de sarcini atasat, pentru luna septembrie , cu respectarea tuturor conditiilor impuse de autoritatea contractanta, iar serviciul de paza se va executa în conformitate cu prevederile planului de paza, conform Legii nr.333/2003 si ale H.G. 301/2012, privind paza bunurilor, valorilor si protectiei persoanelor.

Număr anunț
DA26214165
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
ATAC SECURITY SRL (CUI 27668827)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.812 RON
Valoare atribuită
25.812 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.812 RON

din 25.812 RON estimat