Atribuită
Cumpărare directă
1 PLATFORME COLECTARE SELECTIVA A DESEURILOR INCUIETOARE INCHIDERE NORMALA 18 buc CHEIE INCHIDERE CENTRALIZATA 10 buc USA CABINA,FARA FANTA INCARCARE 1 buc PANOU USA 1 buc FANTA SECURIZATA 1 buc ELEM.LEMN PODET 1150*120*30 10 buc 2 MANOPERA REPARATII TRANSPORT/DEMONTARE/MONTARE ACCESORII MONTAJ
- Număr anunț
- DA26204854
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.375,49 RON
- Valoare atribuită
- 6.375,49 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.