Atribuită
Cumpărare directă
All-in-One Lenovo, V530-24ICB, 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare, No Touch, Intel Core i5-9400T (6C / 6T, 1.8 / 3.4GHz, 9MB), 16GB DIMM DDR4- 2666, 512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe, Integrated Intel UHD Graphics 630, 9.0mm DVD±RW, Intel 3165 11ac, 1x1 + BT4.0, Keyboard:USB Black/Mouse: USB Black, Camera: 720p, Smart Card Reader: 3-in-1, Porturi: 1xUSB 3.1 gen 2, 2xUSB 3.1 gen 1, 3xUSB 2.0, 1xRJ-45, 1xHDMI-in, 1xHDMI-out, 1x DC-in, headphone / microphone combo jack (3.5mm), Power Supply: 90W 88% Adapter, Dimensiuni WxDxH:542.7 X 227.95 X 437.4 (mm), Greutate: 7.00kg, Culoare: negru, Garantie: 3-year Depot, DOS
- Număr anunț
- DA26196672
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE SERVICII PUBLICE PLOIESTI (CUI 1343872)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI 13038872)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.