Atribuită
Cumpărare directă
AK - 1187 Pachet tipizate scolare NUMAR REFERINTA: PAK - 1187 COD SI DENUMIRE CPV: 22900000-9 DIVERSE IMPRIMATE (REV.2) UNITATE DE MASURA: bucata DESCRIERE: 1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 10 5.41 54.12 10.28 2 C019 Registru matricol pentru invatamantul primar(claseleI-IV)pentru 200 elevi-Coperta carton gros invelita cu imitatie piele diferite culori buc 1 21.47 21.47 4.08 3 C022 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 33.95 33.95 6.45 4 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 10 15.90 158.99 30.21 5 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 6 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 9 15.90 143.09 27.19 7 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 100 0.98 98.32 18.68 8 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 100 0.98 98.32 18.68 9 C051 Catalog cuprinzand rezultatele la examenul de corigenta buc. 10 0.14 1.43 0.27 10 C053 Borderou de corectare/examinare si notare la examenele de corigenta/diferenta buc 10 0.14 1.43 0.27 11 C054 Adresa (de instiintare a parintilor privind absente nemotivate ale elevilor) buc 10 0.05 0.50 0.10 12 C070a Raport de evaluare buc. 10 0.24 2.44 0.46 13 C070b Foaie matricola pentru clasele I-VIII (tip A, p
- Număr anunț
- DA26201124
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Magureni (CUI 29062400)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878,60 RON
- Valoare atribuită
- 878,60 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.