Atribuită Cumpărare directă

Pachet4 .conf referat nr.7644/ 25.08.2020

Număr anunț
DA26210058
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI-PALEOLOGU (CUI 2845664)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060,27 RON
Valoare atribuită
1.060,27 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060,27 RON

din 1.060,27 RON estimat