Atribuită Cumpărare directă

Lithium tetraborate ≥99.9% trace metals basis, 250G Numar de referinta: 222534-250G Pret de catalog: 457,50 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 33696300-8 Reactivi chimici (Rev.2) Descriere: Lithium tetraborate ≥99.9% trace metals basis, 250G

Număr anunț
DA26211582
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,50 RON
Valoare atribuită
457,50 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,50 RON

din 457,50 RON estimat