Atribuită
Cumpărare directă
UAT Oras Pucioasa doreste achizitionarea unui sistem de supraveghere video (11 camere HD), care va deservi Gradinita nr 2 si Gradinita nr 5 Pucioasa, in vederea inceperii procesului de invatamant in conditii de maxima siguranta, pe fondul pandemiei covid-19. Transportul si montajul echipamentelor este inclus in pret.
- Număr anunț
- DA26209129
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.919,35 RON
- Valoare atribuită
- 8.919,35 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.