Atribuită Cumpărare directă

Tencuială manuala exterior sac 40 kg,Polistiren extrudat 5x60x125 cm,Plasă fibră sticlă exterior 160 gr 1 rola 50 ml,Adeziv polistiren exterior sac 25 kg,Diblu fixare polistiren (punga 50 buc),Ciment – sac 20 kg,Marmura decorativa naturala sparta, albă, 5-8 mm (mozaic) sac 10 kg

Număr anunț
DA26205102
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,02 RON
Valoare atribuită
382,02 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,02 RON

din 382,02 RON estimat